CSR Conference. Make a Change: STOP FOOD Waste!

Z dumą ogłaszamy, że jesteśmy jednym z partnerów „CSR Conference. Make a Change : STOP FOOD Waste!” poświęconej problemowi marnowania żywności. Jest to jeden z kluczowych problemów XXI wieku zarówno w kontekście środowiskowym, ekonomicznym jak i moralnym. Szacuje się, że ok. 30% wyprodukowanej żywności jest marnowana, podczas gdy 900 milionów ludzi na świecie cierpi z powodu głodu i niedożywienia. Możemy powstrzymać marnowanie żywności. Możemy to zrobić, zaczynając tu i teraz. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się jak można pomóc, to zapraszamy na konferencję. Odbędzie się ona 16 stycznia 2017 w godzinach 10:30 – 16:30 w Warsztacie Warszawskim, pl. Konstytucji 4 (Warszawa).

Podczas konferencji będziemy prowadzić warsztat pt. „Are you a waster?” oraz wykład na temat Green Events. Będąc partnerem merytorycznym konferencji, wspieramy organizatorów, aby konferencja również została zorganizowana jako zielone wydarzenie.

Pomimo poważnego tematu, gwarantujemy, że wydarzenie będzie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. Edukacja nie musi być nudna a ulepszanie świata jest fascynujące!

Więcej informacji znajduje się pod linkiem: https://www.facebook.com/events/286903665164620/

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *