Udane Targi Zero Waste Gdynia 2018 – Dziękujemy, że byliście z Nami

Dziękujemy, że byliście z nami na Targi Zero Waste Gdynia 2018!

Stoisko Morskiego Instytutu Rybackiego podczas Targów Zero Waste Gdynia 2018

A oto krótkie podsumowanie.
Wykłady i panele dyskusyjne, warsztaty i konkursy dla dzieci, zbiórka elektroodpadów, konkurs z nagrodami zero waste, strefa warsztatów ekologicznych i upcyklingowych, spotkania z ekspertami, pokaz filmów edukacyjnych, repair cafe, garażówka, mobilny Give Box, wymiana słoików, forum dyskusyjne oraz wystawcy z rozwiązaniami na codzienność zero waste – tak bogaty program pozwolił odwiedzającym dowiedzieć się, jak żyć zdrowiej i ekologiczniej oraz jak ograniczać produkowane przez siebie odpady do minimum!
Ponad 2 tys. odwiedzających, 40 wystawców, 8 godziny różnorodnych warsztatów i wykładów oraz filmów, tona zebranych elektroodpadów i 172 telefony, ok. 150 słoików, a do tego coś zupełnie bezcennego: niepowtarzalna atmosfera, mnóstwo nowych znajomości i poczucie, że możemy zmieniać świat na lepszy 🙂

Łapiemy chwile oddechu i zabieramy się za organizację kolejnej edycji Targów Zero Waste już 24 listopada w Warszawie: Targi Zero Waste Warszawa 2018!

Dajcie nam znać w komentarzach: co Wam się podobało, czego zabrakło, kogo byście chcieli zobaczyć przy okazji następnej edycji TZW, nad czym jeszcze musimy popracować?

#zerowaste #targizerowaste #ZeroWasteWpraktyce

Leave A Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *